HP Reversible Protective Θήκη για Laptop 15.6" Geo
ΝΕΟ
HP Reversible Protective Θήκη για Laptop 15.6" Geo
- Διαθεσιμότητα: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Κωδικός Προϊόντος: 1033936
- SKU: 2F2L0AA
14.46€
Χωρίς ΦΠΑ: 11.66€
Άμεση & Ασφαλής Διανομή
με ACS & Γενική Ταχυδρομική
Δυνατότητα Αντικαταβολής
Πληρώστε τον υπάλληλο courier κατά την παράδοση του δέματος σας
Ασφαλής Πληρωμές
Με πιστωτική - χρεωστική κάρτα μέσω Τράπεζας Πειραιώς
Αναβαθμίστε το στυλ με τη λεπτή σχεδίαση αυτής της θήκης για laptop. Προσφέρει καθημερινή προστασία και διατηρεί την καθαριότητα. Η κάλυψη που παρέχει εξασφαλίζει σιγουριά. Με ανθεκτικό νεοπρένιο, αυτή η θήκη φορητού υπολογιστή διπλής όψης προστατεύει τον υπολογιστή σας από χτυπήματα και γδαρσίματα.
Η θήκη της HP είναι υφασμάτινη και χωράει laptop έως και 15.6 ιντσών. Είναι σχεδιασμένη έτσι ώστε να εφαρμόζει γύρω από τη συσκευή σας.
| Χαρακτηριστικά | |
| Anti-theft | Όχι |
| Gaming | Όχι |
| Αδιάβροχη | Όχι |
| Βάθος | 1 cm |
| με Θύρα USB | Όχι |
| Μέγιστη Διάσταση | 15,6 " |
| Μήκος | 40 cm |
| Τύπος | Θήκη |
| Υλικό | Ύφασμα |
| Ύψος | 28,5 cm |
| Χρώμα | Μαύρο |