HP Reversible Protective Θήκη για Laptop 14.1" Μαύρο/Ασημί
ΝΕΟ
HP Reversible Protective Θήκη για Laptop 14.1" Μαύρο/Ασημί
- Διαθεσιμότητα: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Κωδικός Προϊόντος: 1033930
- SKU: 2F2J1AA
13.91€
Χωρίς ΦΠΑ: 11.22€
Άμεση & Ασφαλής Διανομή
με ACS & Γενική Ταχυδρομική
Δυνατότητα Αντικαταβολής
Πληρώστε τον υπάλληλο courier κατά την παράδοση του δέματος σας
Ασφαλής Πληρωμές
Με πιστωτική - χρεωστική κάρτα μέσω Τράπεζας Πειραιώς
Αναβαθμίστε το στυλ σας με αυτή την λεπτή σχεδίαση. Διαθέτει καθημερινή προστασία για τον φορητό υπολογιστή σας, διατηρώντας την καθαρή. Η κάλυψη που προσφέρει είναι αξιόπιστη και σας δίνει σιγουριά.
Με ανθεκτικό νεοπρένιο, αυτή η θήκη φορητού υπολογιστή διπλής όψης προστατεύει τον υπολογιστή σας από χτυπήματα και γδαρσίματα.
- Αναστρέψιμη σχεδίαση για αλλαγή χρώματος όποτε επιθυμείτε.
- Κλείσιμο χωρίς φερμουάρ για ασφαλή και αξιόπιστη εφαρμογή.
| Χαρακτηριστικά | |
| Anti-theft | Όχι |
| Gaming | Όχι |
| Αδιάβροχη | Όχι |
| Βάθος | 1 cm |
| με Θύρα USB | Όχι |
| Μέγιστη Διάσταση | 14,1 " |
| Μήκος | 37 cm |
| Τύπος | Θήκη |
| Υλικό | Ύφασμα |
| Ύψος | 27 cm |
| Χρώμα | Μαύρο |