HP Prelude Top Load Αδιάβροχη Τσάντα Ώμου / Χειρός για Laptop 17" σε Γκρι χρώμα
HP Prelude Top Load Αδιάβροχη Τσάντα Ώμου / Χειρός για Laptop 17" σε Γκρι χρώμα
- Διαθεσιμότητα: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Κωδικός Προϊόντος: 1033944
- SKU: 34Y64AA
18.66€
Χωρίς ΦΠΑ: 15.05€
Άμεση & Ασφαλής Διανομή
με ACS & Γενική Ταχυδρομική
Δυνατότητα Αντικαταβολής
Πληρώστε τον υπάλληλο courier κατά την παράδοση του δέματος σας
Ασφαλής Πληρωμές
Με πιστωτική - χρεωστική κάρτα μέσω Τράπεζας Πειραιώς
Εξαιρετικά ελαφριά και άνετη. Διατηρήστε τον εξοπλισμό σας ακέραιο και συνεχίστε τα πάντα σε ασφαλή θέση. Κάλυψη που προσφέρει σιγουριά.
| Χαρακτηριστικά | |
| Anti-theft | Όχι |
| Gaming | Όχι |
| Αδιάβροχη | Ναι |
| Βάθος | 6,5 cm |
| με Θύρα USB | Όχι |
| Μέγιστη Διάσταση | 17 " |
| Μήκος | 44 cm |
| Τύπος | Ώμου / Χειρός |
| Υλικό | Ύφασμα |
| Ύψος | 32 cm |
| Χρώμα | Γκρι |