Speedlink CEPTICA Mouse Wireless, black-red
Speedlink CEPTICA Mouse Wireless, black-red
- Διαθεσιμότητα: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Κωδικός Προϊόντος: 01162871
- SKU: SL-630013-BKRD
4.30€
Χωρίς ΦΠΑ: 3.47€
Άμεση & Ασφαλής Διανομή
με ACS & Γενική Ταχυδρομική
Δυνατότητα Αντικαταβολής
Πληρώστε τον υπάλληλο courier κατά την παράδοση του δέματος σας
Ασφαλής Πληρωμές
Με πιστωτική - χρεωστική κάρτα μέσω Τράπεζας Πειραιώς
Speedlink CEPTICA Mouse Wireless, black-red
Το ασύρματο ποντίκι Ceptica είναι κατάλληλο για όλους τους χρήστες χάρη στο συμμετρικό του σχήμα, ιδανικό για αριστερόχειρες και δεξιόχειρες. Η αποδεδειγμένη τεχνολογία 2.4 GHz εξασφαλίζει άνετη ακτίνα κίνησης έως 10 μέτρα γύρω από τον υπολογιστή. Διαθέτει τρία πλήκτρα, απλό σχεδιασμό και ακριβή αισθητήρα με ρυθμιζόμενη ανάλυση 800/1,200/1,600dpi, ολοκληρώνοντας το λειτουργικό ασύρματο ποντίκι.
- Κωδικός EAN: 4027301589788
- Αριθμός προϊόντος: SL-630013-BKRD
- Ποντίκι 3 πλήκτρων
- Κατάλληλο για αριστερόχειρες ή δεξιόχειρες
- Εναλλαγή dpi
- Ασύρματη τεχνολογία 2.4GHz
- Εμβέλεια: έως 10m
- Αισθητήρας με ρυθμιζόμενη ανάλυση: 800/1,200/1,600dpi
- Συμπαγής νανο δέκτης που αποθηκεύεται στο ποντίκι
- Διαστάσεις: 100 × 65 × 37mm (Μ × Π × Υ)
- Τροφοδοσία: 1 × μπαταρία (1.5V AA)
- Βάρος: 80g (συμπεριλαμβανομένης της μπαταρίας)
| Χαρακτηριστικά | |
| Bluetooth Version | - |
| Trackball | Όχι |
| Αθόρυβο | Όχι |
| Αισθητήρας | Optical |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 1600 DPI |
| Βάρος | 80 gr |
| Επαναφορτιζόμενο | Όχι |
| Εργονομικό | Όχι |
| Κουμπιά | 3 Κουμπιά |
| Μήκος | 100 mm |
| Πλάτος | 65 mm |
| Σύνδεση | USB |
| Σχεδιασμός | και για τα δύο χέρια |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος | Standard |
| Ύψος | 37 mm |
| Χρώμα | Κόκκινο |