Razer Orochi V2 Ασύρματο Gaming Ποντίκι 18000 DPI Quartz
Razer Orochi V2 Ασύρματο Gaming Ποντίκι 18000 DPI Quartz
- Διαθεσιμότητα: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Κωδικός Προϊόντος: RZ01-03731200-R3G1
- SKU: RZ01-03731200-R3G1
38.59€
Χωρίς ΦΠΑ: 31.12€
Άμεση & Ασφαλής Διανομή
με ACS & Γενική Ταχυδρομική
Δυνατότητα Αντικαταβολής
Πληρώστε τον υπάλληλο courier κατά την παράδοση του δέματος σας
Ασφαλής Πληρωμές
Με πιστωτική - χρεωστική κάρτα μέσω Τράπεζας Πειραιώς
Razer Orochi V2 Ασύρματο Gaming Ποντίκι 18000 DPI Quartz
| Χαρακτηριστικά | |
| Bundle | Όχι |
| RGB Lighting | Όχι |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 18000 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 6 |
| Βάρος | 60 gr |
| Κουμπί Sniper | Όχι |
| Μέγιστη διάρκεια ζωής μπαταρίας | 950 hrs |
| Μήκος | 108 mm |
| Πλάτος | 60 mm |
| Προγραμματιζόμενα Κουμπιά | 6 |
| Ρύθμιση Βάρους | Όχι |
| Σύνδεση | Bluetooth |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Ύψος | 38 mm |
| Χρώμα | Ροζ |