Verbatim Go Nano Wireless Mouse Volcanic Orange 49045
Verbatim Go Nano Wireless Mouse Volcanic Orange 49045
- Διαθεσιμότητα: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Κωδικός Προϊόντος: 445223
- SKU: 49045
10.48€
Χωρίς ΦΠΑ: 8.45€
Άμεση & Ασφαλής Διανομή
με ACS & Γενική Ταχυδρομική
Δυνατότητα Αντικαταβολής
Πληρώστε τον υπάλληλο courier κατά την παράδοση του δέματος σας
Ασφαλής Πληρωμές
Με πιστωτική - χρεωστική κάρτα μέσω Τράπεζας Πειραιώς
Verbatim Go Nano Wireless Mouse Volcanic Orange 49045
Verbatim Go Nano
- Τύπος μορφής: Αμφιδέξιος
- Διασύνδεση συσκευής: RF Wireless
- Ανάλυση κίνησης: 1600 DPI
- Αριθμός κουμπιών: 3
- Τύπος κύλισης: Τροχός
- Πηγή ισχύος: Μπαταρίες
- Χρώμα προϊόντος: Πορτοκαλί
- Εύρος ασύρματου δρομολογητή: 10m
- Αριθμός υποστηριζόμενων μπαταριών: 2
- Τύπος μπαταρίας: AAA
- Πλάτος: 58mm
- Βάθος: 95mm
- Ύψος: 35.45mm
- Βάρος: 79g
- Αριθμός προϊόντων που περιλαμβάνονται: 1 τεμάχιο
| Χαρακτηριστικά | |
| Trackball | Όχι |
| Αθόρυβο | Όχι |
| Αισθητήρας | Optical |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 1600 DPI |
| Βάρος | 79 gr |
| Επαναφορτιζόμενο | Ναι |
| Εργονομικό | Όχι |
| Κουμπιά | 3 Κουμπιά |
| Μήκος | 95 mm |
| Πλάτος | 58 mm |
| Σύνδεση | USB |
| Σχεδιασμός | και για τα δύο χέρια |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος | Mini |
| Ύψος | 35,45 mm |
| Χρώμα | Πορτοκαλί |