Speedlink ZAVOS RGB Gaming Mouse rubber-black
Speedlink ZAVOS RGB Gaming Mouse rubber-black
- Διαθεσιμότητα: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Κωδικός Προϊόντος: 01162841
- SKU: SL-680022-RRBK
10.94€
Χωρίς ΦΠΑ: 8.82€
Άμεση & Ασφαλής Διανομή
με ACS & Γενική Ταχυδρομική
Δυνατότητα Αντικαταβολής
Πληρώστε τον υπάλληλο courier κατά την παράδοση του δέματος σας
Ασφαλής Πληρωμές
Με πιστωτική - χρεωστική κάρτα μέσω Τράπεζας Πειραιώς
Speedlink ZAVOS RGB Gaming Mouse rubber-black
Η ευχρηστία, η ακρίβεια και το στυλ είναι τα κύρια χαρακτηριστικά του ποντικιού ZAVOS gaming. Ο διαυγής σχεδιασμός διευκολύνει την αποδοτική και διαισθητική χειρισμό, ενώ συμπληρώνεται από φωτισμό ουράνιας χρωματισμού. Χάρη στα πέντε κουμπιά και τους δύο διακόπτες dpi, αυτό το ποντίκι είναι ευέλικτο και ιδιαίτερα κατάλληλο για γρήγορες ενέργειες.
Η μέγιστη ανάλυση αισθητήρα των 3.200 dpi (ή 6.400 dpi διαμεσολαβημένο) εγγυάται απόλυτη ακρίβεια και λεπτότητα, ώστε να μπορείτε να εστιάσετε ακόμα και στους μικρότερους στόχους. Το καλώδιο μήκους 1.5 μέτρου είναι στιβαρό και κομψό, προσφέροντας αρκετή ελευθερία κινήσεων για όλες τις маневρέ.
- Μέγεθος προϊόντος: 12 x 6 x 4 cm
- 5 κουμπιά και 2 διακόπτες dpi
- Πολύχρωμος φωτισμός για ευχάριστη και χρωματιστή ατμόσφαιρα
- Η επιφάνεια από καουτσούκ εξασφαλίζει ασφαλή εφαρμογή ανά πάσα στιγμή
- Συμβατότητα με Linux, Windows XP, Windows 7
- Μέγιστη ανάλυση αισθητήρα: 3.200 dpi (πραγματική), 6.400 dpi (διαμεσολαβημένη)
- Μέγιστη ταχύτητα παρακολούθησης: 32 ips
- USB polling rate: 125 Hz
- Σύνδεση: USB-A
- Mήκος καλωδίου: 1.5 m
| Χαρακτηριστικά | |
| Bundle | Όχι |
| Polling Rate | 125 Hz |
| RGB Lighting | Ναι |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 6400 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 5 |
| Βάρος | 115 gr |
| Κουμπί Sniper | Όχι |
| Μήκος | 125 mm |
| Πλάτος | 65 mm |
| Ρύθμιση Βάρους | Όχι |
| Σύνδεση | Καλώδιο USB |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ενσύρματο |
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Ύψος | 40 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |