Speedlink PIAVO Ergonomic Vertical Mouse Wireless black
Speedlink PIAVO Ergonomic Vertical Mouse Wireless black
- Διαθεσιμότητα: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Κωδικός Προϊόντος: 01162858
- SKU: SL-630019-RRBK
15.38€
Χωρίς ΦΠΑ: 12.40€
Άμεση & Ασφαλής Διανομή
με ACS & Γενική Ταχυδρομική
Δυνατότητα Αντικαταβολής
Πληρώστε τον υπάλληλο courier κατά την παράδοση του δέματος σας
Ασφαλής Πληρωμές
Με πιστωτική - χρεωστική κάρτα μέσω Τράπεζας Πειραιώς
Speedlink PIAVO Ergonomic Vertical Mouse Wireless black
Οι ειδικοί συμβουλεύουν να χρησιμοποιήσετε ένα εργονομικό ποντίκι, καθώς μειώνει την καταπόνηση που προκαλείται από επαναλαμβανόμενες κινήσεις, συμβάλλοντας έτσι στην πρόληψη τραυματισμών στους ώμους και στον αυχένα που σχετίζεται με τη στάση του σώματος.
Με ένα εργονομικό ποντίκι όπως το κάθετο ποντίκι PIAVO ο καρπός σας παραμένει σε χαλαρή, φυσική θέση χωρίς να χρειάζεται να τον στρίψετε, ανακουφίζοντας έτσι αισθητά την καταπόνηση των τενόντων, του χεριού και του βραχίονα.
Χαρακτηριστικά:
- Εργονομικό κάθετο ποντίκι
- Δέκτης USB για ασύρματο συνδεσιμότητα
- Έως 10 μέτρα εμβέλεια χάρη στην τεχνολογία 2,4 GHz
- Προωθεί μια φυσική στάση με ειδική κάθετη γωνία 55°
- Για δεξιόχειρη χρήση
- 5 κουμπιά συν διακόπτης DPI
- 1.600dpi οπτικός αισθητήρας
- Ρυθμιζόμενη ανάλυση αισθητήρα (800/1.200/1.600dpi)
- Διακόπτης on/off
- Λειτουργία αναμονής μετά από 5 λεπτά αδράνειας
- Λαστιχένιο αντιολισθητικό φινίρισμα για βελτιωμένο κράτημα και υπέροχη αίσθηση
- Γρήγορη εγκατάσταση χωρίς οδηγό
- Μπαταρία περιλαμβάνεται (1 x AA)
- Σύνδεση: Δέκτης USB-A
- Διαστάσεις: 120 × 76 × 72 χιλιοστά (Μ × Π × Υ)
- Βάρος: 106 g (συμπεριλαμβανομένης της μπαταρίας)
| Χαρακτηριστικά | |
| Bluetooth Version | - |
| Trackball | Όχι |
| Αθόρυβο | Όχι |
| Αισθητήρας | Optical |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 600 DPI |
| Βάρος | 106 gr |
| Επαναφορτιζόμενο | Όχι |
| Εργονομικό | Ναι |
| Κουμπιά | 6 Κουμπιά |
| Μήκος | 120 mm |
| Πλάτος | 76 mm |
| Σύνδεση | USB |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος | Standard |
| Ύψος | 72 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |