Speedlink PIAVO Ergonomic Vertical Mouse USB, rubber-black
Speedlink PIAVO Ergonomic Vertical Mouse USB, rubber-black
- Διαθεσιμότητα: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Κωδικός Προϊόντος: 01162857
- SKU: SL-610019-RRBK
11.27€
Χωρίς ΦΠΑ: 9.09€
Άμεση & Ασφαλής Διανομή
με ACS & Γενική Ταχυδρομική
Δυνατότητα Αντικαταβολής
Πληρώστε τον υπάλληλο courier κατά την παράδοση του δέματος σας
Ασφαλής Πληρωμές
Με πιστωτική - χρεωστική κάρτα μέσω Τράπεζας Πειραιώς
Speedlink PIAVO Ergonomic Vertical Mouse USB, rubber-black
Οι ειδικοί συμβουλεύουν να χρησιμοποιήσετε ένα εργονομικό ποντίκι καθώς μειώνει την καταπόνηση που προκαλείται από επαναλαμβανόμενες κινήσεις, συμβάλλοντας έτσι στην πρόληψη τραυματισμών στους ώμους και στον αυχένα που σχετίζεται με τη στάση του σώματος.
Με ένα εργονομικό ποντίκι όπως το κάθετο ποντίκι PIAVO ο καρπός σας παραμένει σε χαλαρή, φυσική θέση χωρίς να χρειάζεται να τον στρίψετε, ανακουφίζοντας έτσι αισθητά την καταπόνηση των τενόντων, του χεριού και του βραχίονα. Θα απολαύσετε απίστευτη άνεση και θα διατηρήσετε μια υγιή στάση με αυτή τη συσκευή.
- Εργονομικό κάθετο ποντίκι USB
- Προωθεί μια φυσική στάση με ειδική κάθετη γωνία 55°
- Για δεξιόχειρη χρήση
- 5 κουμπιά συν διακόπτης DPI
- Οπτικός αισθητήρας 2.400dpi
- Ρυθμιζόμενη ανάλυση αισθητήρα (800/1.200/1.600/2.400 dpi)
- Λαστιχένιο αντιολισθητικό φινίρισμα για βελτιωμένο κράτημα και υπέροχη αίσθηση
- Γρήγορη εγκατάσταση χωρίς οδηγό
- Σύνδεση: USB-A
- Μήκος καλωδίου: 1,5μ
- Διαστάσεις: 120 × 76 × 72 mm (Μ × Π × Υ)
- Βάρος: 118 g (συμπεριλαμβανομένου του καλωδίου)
- EAN: 4027301839395
- SL-610019-RRBK
| Χαρακτηριστικά | |
| Trackball | Όχι |
| Αθόρυβο | Όχι |
| Αισθητήρας | Optical |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 400 DPI |
| Βάρος | 118 gr |
| Επαναφορτιζόμενο | Όχι |
| Εργονομικό | Ναι |
| Κουμπιά | 4 Κουμπιά |
| Μήκος | 120 mm |
| Πλάτος | 76 mm |
| Σύνδεση | USB |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ενσύρματο |
| Τύπος | Standard |
| Ύψος | 72 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |