Speedlink KAPPA Mouse - Wireless black
Speedlink KAPPA Mouse - Wireless black
- Διαθεσιμότητα: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Κωδικός Προϊόντος: 01162873
- SKU: SL-630011-BK
5.47€
Χωρίς ΦΠΑ: 4.41€
Άμεση & Ασφαλής Διανομή
με ACS & Γενική Ταχυδρομική
Δυνατότητα Αντικαταβολής
Πληρώστε τον υπάλληλο courier κατά την παράδοση του δέματος σας
Ασφαλής Πληρωμές
Με πιστωτική - χρεωστική κάρτα μέσω Τράπεζας Πειραιώς
Speedlink KAPPA Mouse - Wireless black
Περιποιηθείτε τον εαυτό σας με λίγη άνεση στην επιφάνεια εργασίας. Το εργονομικό σχήμα του ποντικιού KAPPA ταιριάζει τέλεια στο δεξί σας χέρι, επιτρέποντάς σας να εκτελείτε τις εργασίες του υπολογιστή σας άνετα και χωρίς κόπο.
- Ασύρματο ποντίκι με 3 κουμπιά
- Ασύρματη τεχνολογία 2,4 GHz με εμβέλεια έως και 10 μέτρα
- Οπτικός αισθητήρας μέγιστης ακρίβειας 1200dpi
- Πρόσβαση εν κινήσει σε τρεις ρυθμίσεις ευαισθησίας
- Γρήγορη και εύκολη εγκατάσταση – δεν χρειάζονται ξεχωριστά προγράμματα οδήγησης
- Εργονομικό σχήμα
- Στιβαρή κατασκευή
- Συμπαγής νανο-δέκτης με δυνατότητα αποθήκευσης στο ποντίκι
- Λειτουργία εξοικονόμησης ενέργειας
- Περιλαμβάνεται μπαταρία (AA)
- Διαστάσεις: 110 × 65 × 37 mm (Μ × Π × Υ)
- Βάρος: 82g (συμπεριλαμβανομένης της μπαταρίας)
| Χαρακτηριστικά | |
| Bluetooth Version | - |
| Trackball | Όχι |
| Αθόρυβο | Όχι |
| Αισθητήρας | Optical |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 1200 DPI |
| Βάρος | 82 gr |
| Επαναφορτιζόμενο | Όχι |
| Εργονομικό | Όχι |
| Κουμπιά | 3 Κουμπιά |
| Μήκος | 110 mm |
| Πλάτος | 65 mm |
| Σύνδεση | USB |
| Σχεδιασμός | και για τα δύο χέρια |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος | Standard |
| Ύψος | 37 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |