Speedlink KAPPA Mouse USB, black
Speedlink KAPPA Mouse USB, black
- Διαθεσιμότητα: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Κωδικός Προϊόντος: 01162867
- SKU: SL-610011-BK
3.83€
Χωρίς ΦΠΑ: 3.09€
Άμεση & Ασφαλής Διανομή
με ACS & Γενική Ταχυδρομική
Δυνατότητα Αντικαταβολής
Πληρώστε τον υπάλληλο courier κατά την παράδοση του δέματος σας
Ασφαλής Πληρωμές
Με πιστωτική - χρεωστική κάρτα μέσω Τράπεζας Πειραιώς
Speedlink KAPPA Mouse USB, black
Άνεση για καθημερινές εργασίες: το εργονομικό σχήμα του ποντικιού KAPPA ταιριάζει τέλεια στο δεξί σας χέρι για άνετη και χωρίς καταπονήσεις χρήση, ενώ το αντιολισθητικό προφίλ του χείλους του αντίχειρα είναι υπέροχο στην αφή και προσφέρει ασφαλές κράτημα.
- Ποντίκι με 3 κουμπιά
- Υποδοχή USB
- Οπτικός αισθητήρας με ακριβή ανάλυση 1000dpi
- Γρήγορη και εύκολη εγκατάσταση – δεν χρειάζονται επιπλέον προγράμματα οδήγησης
- Εργονομικό σχήμα για χρήση χωρίς καταπόνηση
- Αντιολισθητικό πλευρικό προφίλ
- Στιβαρή κατασκευή
- Τροχός κύλισης από καουτσούκ
- Διαστάσεις: 110 × 65 × 37 χιλιοστά (Μ × Π × Υ)
- Μήκος καλωδίου: 1,4μ
- Βάρος: 78g (συμπεριλαμβανομένου του καλωδίου)
| Χαρακτηριστικά | |
| Trackball | Όχι |
| Αθόρυβο | Όχι |
| Αισθητήρας | Optical |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 1000 DPI |
| Βάρος | 78 gr |
| Επαναφορτιζόμενο | Όχι |
| Εργονομικό | Όχι |
| Κουμπιά | 3 Κουμπιά |
| Μήκος | 110 mm |
| Πλάτος | 65 mm |
| Σύνδεση | USB |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ενσύρματο |
| Τύπος | Standard |
| Ύψος | 37 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |