SpeedLink Decus NX RGB Gaming Ποντίκι 12800 DPI Μαύρο
SpeedLink Decus NX RGB Gaming Ποντίκι 12800 DPI Μαύρο
- Διαθεσιμότητα: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Κωδικός Προϊόντος: 01162842
- SKU: SL-680024-RRBK
15.38€
Χωρίς ΦΠΑ: 12.40€
Άμεση & Ασφαλής Διανομή
με ACS & Γενική Ταχυδρομική
Δυνατότητα Αντικαταβολής
Πληρώστε τον υπάλληλο courier κατά την παράδοση του δέματος σας
Ασφαλής Πληρωμές
Με πιστωτική - χρεωστική κάρτα μέσω Τράπεζας Πειραιώς
Gaming στο υψηλότερο επίπεδο με το gaming Speedlink Decus NX RGB. Αυτό το ισχυρό ποντίκι με κομψό φωτισμό προσφέρει όλα όσα χρειάζεστε για ακριβή και αντιδραστικά παιχνίδια!
- 6 κουμπιά (συμπεριλαμβανομένου ενός κουμπιού γρήγορης εκκίνησης) και 2 διακόπτες DPI που επιτρέπουν την προσαρμογή της ανάλυσης του αισθητήρα (ρυθμιζόμενο από 200 έως 12.800 dpi σε 6 βήματα).
- Πολυχρωμός και ρυθμιζόμενος RGB φωτισμός που δημιουργεί ατομικά χαρακτηριστικά.
- Ρυθμιζόμενη επιφάνεια από καουτσούκ και εργονομική μορφή για βέλτιστη λαβή.
- Ρυθμιζόμενη συχνότητα ανανέωσης έως 1000Hz και μέγιστη επιτάχυνση αισθητήρα 20G.
- Προστατευμένο καλώδιο με μήκος 1,8 μέτρων για ευελιξία και αντοχή.
- Λογισμικό ρύθμισης που επιτρέπει την καθορισμένη μακροεντολή και την προσωπική παραμετροποίηση των κουμπιών.
Χαρακτηριστικά:
- Διάσταση προϊόντος: 13 x 8 cm
- Ποντίκι gaming με 6 κουμπιά + 2 διακόπτες DPI
- Πολυχρωμία RGB με διάφορους τρόπους
- Επιφάνεια από καουτσούκ για βέλτιστη λαβή
- Καλώδιο καλυμμένο με υφαντό ύφασμα
- Ανάλυση αισθητήρα: 200 έως 12.800 DPI (πραγματική) με ρυθμιζόμενα επίπεδα DPI
- Λογισμικό ρύθμισης με πολλαπλά προφίλ και μακροεντολές
- Ρυθμιζόμενα κουμπιά και φωτισμός
- Εσωτερική μνήμη
- Συχνότητα ερωτημάτων: 1000Hz (ρυθμιζόμενο 125/250/500/1000Hz)
- Μέγιστη επιτάχυνση αισθητήρα: 20g
- Μέγιστη ταχύτητα παρακολούθησης: 60ips
- Σύνδεση: USB-A
- Μήκος καλωδίου: 1.8 m
- Συμβατότητα: PC (Windows 7 και επόμενες εκδόσεις)
| Χαρακτηριστικά | |
| Bundle | Όχι |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| RGB Lighting | Ναι |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 12800 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 8 |
| Κουμπί Sniper | Όχι |
| Μήκος | 130 mm |
| Πλάτος | 80 mm |
| Ρύθμιση Βάρους | Όχι |
| Σύνδεση | Καλώδιο USB |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ενσύρματο |
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Ύψος | 40 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |