Speedlink CEPTICA Mouse Wireless, black
Speedlink CEPTICA Mouse Wireless, black
- Διαθεσιμότητα: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Κωδικός Προϊόντος: 01162870
- SKU: SL-630013-BKBK
4.30€
Χωρίς ΦΠΑ: 3.47€
Άμεση & Ασφαλής Διανομή
με ACS & Γενική Ταχυδρομική
Δυνατότητα Αντικαταβολής
Πληρώστε τον υπάλληλο courier κατά την παράδοση του δέματος σας
Ασφαλής Πληρωμές
Με πιστωτική - χρεωστική κάρτα μέσω Τράπεζας Πειραιώς
Speedlink CEPTICA Mouse Wireless, black
Το ασύρματο ποντίκι Ceptica είναι ιδανικό για αριστερόχειρες και δεξιόχειρες χρήστες χάρη στη συμμετρική του μορφή. Διαθέτει αξιόπιστη ασύρματη τεχνολογία 2.4GHz με εμβέλεια έως 10 μέτρα σε οποιαδήποτε κατεύθυνση από τον υπολογιστή σας.
- Ποντίκι με 3 κουμπιά.
- Ιδανικό για αριστερό ή δεξί χέρι.
- Τεχνολογία 2.4 GHz ασύρματης σύνδεσης.
- Εμβέλεια: έως 10 μέτρα.
- Ανάλυση αισθητήρα: 1600 dpi.
- USB-A δέκτης.
- Διαστάσεις: 100 x 65 x 37 mm (Μ x Π x Υ).
- Τροφοδοσία: 1 x μπαταρία (1.5V AA).
| Χαρακτηριστικά | |
| Bluetooth Version | - |
| Trackball | Όχι |
| Αθόρυβο | Όχι |
| Αισθητήρας | Optical |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 1600 DPI |
| Βάρος | 80 gr |
| Επαναφορτιζόμενο | Όχι |
| Εργονομικό | Όχι |
| Κουμπιά | 3 Κουμπιά |
| Μήκος | 100 mm |
| Πλάτος | 65 mm |
| Σύνδεση | USB |
| Σχεδιασμός | και για τα δύο χέρια |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος | Standard |
| Ύψος | 37 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |