Speedlink BEENIE Mobile Mouse Wired USB, black
Speedlink BEENIE Mobile Mouse Wired USB, black
- Διαθεσιμότητα: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Κωδικός Προϊόντος: 01162868
- SKU: SL-610012-BK
4.92€
Χωρίς ΦΠΑ: 3.97€
Άμεση & Ασφαλής Διανομή
με ACS & Γενική Ταχυδρομική
Δυνατότητα Αντικαταβολής
Πληρώστε τον υπάλληλο courier κατά την παράδοση του δέματος σας
Ασφαλής Πληρωμές
Με πιστωτική - χρεωστική κάρτα μέσω Τράπεζας Πειραιώς
Speedlink BEENIE Mobile Mouse Wired USB, black
Το ευέλικτο BEENIE προσφέρει μια νέα αίσθηση άνεσης για τον χώρο εργασίας εν κινήσει. Η λεπτή συμμετρία του αθόρυβου ποντικιού προσελκύει ταυτόχρονα αριστερόχειρες και δεξιόχειρες χρήστες. Ο ατομικά ρυθμιζόμενος καλωδίος αποφεύγει τα ενοχλητικά μπερδέματα και επιτρέπει αποτελεσματική εργασία. Επιπλέον, ο επαγγελματικός αισθητήρας 1.200dpi συλλαμβάνει ακόμα και τις μικρότερες κινήσεις με ακρίβεια.
- Αριθμός EAN: 4027301208412
- Αριθμός προϊόντος: SL-610012-BK
- Ποντίκι USB
- Ρυθμιζόμενο μήκος καλωδίου (0.1 - 0.7m)
- 3 αθόρυβα κύρια κουμπιά
- Κατάλληλο για αριστερόχειρες και δεξιόχειρες χρήστες
- Ανάλυση αισθητήρα: 1.200dpi
- Σύνδεση: USB-A
- Διαστάσεις: 79 × 46 × 32mm (Μ × Π × Υ)
- Βάρος: 45g (συμπεριλαμβανομένου του καλωδίου)
| Χαρακτηριστικά | |
| Trackball | Όχι |
| Αθόρυβο | Όχι |
| Αισθητήρας | Optical |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 1200 DPI |
| Βάρος | 45 gr |
| Επαναφορτιζόμενο | Όχι |
| Εργονομικό | Όχι |
| Κουμπιά | 3 Κουμπιά |
| Μήκος | 85 mm |
| Πλάτος | 46 mm |
| Σύνδεση | USB |
| Σχεδιασμός | και για τα δύο χέρια |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ενσύρματο |
| Τύπος | Standard |
| Ύψος | 32 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |