Razer Viper V3 Pro Ασύρματο Gaming Ποντίκι 35000 DPI Λευκό
Razer Viper V3 Pro Ασύρματο Gaming Ποντίκι 35000 DPI Λευκό
- Διαθεσιμότητα: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Κωδικός Προϊόντος: 01118196
- SKU: RZ01-05120200-R3G1
131.74€
Χωρίς ΦΠΑ: 106.24€
Άμεση & Ασφαλής Διανομή
με ACS & Γενική Ταχυδρομική
Δυνατότητα Αντικαταβολής
Πληρώστε τον υπάλληλο courier κατά την παράδοση του δέματος σας
Ασφαλής Πληρωμές
Με πιστωτική - χρεωστική κάρτα μέσω Τράπεζας Πειραιώς
Razer Viper V3 Pro Ασύρματο Gaming Ποντίκι 35000 DPI Λευκό
To Razer Viper V3 Pro είναι ένα ασύρματο gaming ποντίκι σχεδιασμένο για δεξιόχειρες, με οπτικό αισθητήρα και ανάλυση 35000 DPI. Διαθέτει 6 κουμπιά (όλα από τα οποία μπορούν να προγραμματιστούν) και φωτισμό RGB που μπορεί να πάρει διάφορες αποχρώσεις. Η μπαταρία του έχει αυτονομία 95 ώρες.
| Χαρακτηριστικά | |
| Bundle | Όχι |
| RGB Lighting | Όχι |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 35000 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 6 |
| Βάρος | 55 gr |
| Κουμπί Sniper | Όχι |
| Μέγιστη διάρκεια ζωής μπαταρίας | 95 hrs |
| Μήκος | 127,1 mm |
| Πλάτος | 63,9 mm |
| Προγραμματιζόμενα Κουμπιά | 6 |
| Ρύθμιση Βάρους | Όχι |
| Σύνδεση | USB |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Ύψος | 39,9 mm |
| Χρώμα | Λευκό |