Rapoo N100 black Optical Mouse
Rapoo N100 black Optical Mouse
- Διαθεσιμότητα: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Κωδικός Προϊόντος: 459589
- SKU: 18050
4.30€
Χωρίς ΦΠΑ: 3.47€
Άμεση & Ασφαλής Διανομή
με ACS & Γενική Ταχυδρομική
Δυνατότητα Αντικαταβολής
Πληρώστε τον υπάλληλο courier κατά την παράδοση του δέματος σας
Ασφαλής Πληρωμές
Με πιστωτική - χρεωστική κάρτα μέσω Τράπεζας Πειραιώς
Rapoo N100 black Optical Mouse
Μοντέλο: Rapoo N100
Τύπος μορφής: Αμφιδέξιος
Τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης: Οπτικός
Διασύνδεση συσκευής: USB Τύπου-A
Ανάλυση κίνησης: 1600 DPI
Τύποι πλήκτρων: Πλήκτρα πατήματος
Αριθμός κουμπιών: 2
Τύπος κύλισης: Τροχός
Πηγή ισχύος: Καλώδιο
Χρώμα προϊόντος: Μαύρος
- Πλάτος: 115mm
- Βάθος: 63mm
- Ύψος: 38mm
- Βάρος: 66g
| Χαρακτηριστικά | |
| Trackball | Όχι |
| Αθόρυβο | Όχι |
| Αισθητήρας | Optical |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 1600 DPI |
| Βάρος | 66 gr |
| Επαναφορτιζόμενο | Όχι |
| Εργονομικό | Όχι |
| Κουμπιά | 3 Κουμπιά |
| Μήκος | 102 mm |
| Πλάτος | 63 mm |
| Σύνδεση | USB |
| Σχεδιασμός | και για τα δύο χέρια |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ενσύρματο |
| Τύπος | Standard |
| Ύψος | 38 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |