Rapoo M500 dark red Multi-Mode Wireless Mouse
Rapoo M500 dark red Multi-Mode Wireless Mouse
- Διαθεσιμότητα: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Κωδικός Προϊόντος: 459610
- SKU: 18589
20.32€
Χωρίς ΦΠΑ: 16.39€
Άμεση & Ασφαλής Διανομή
με ACS & Γενική Ταχυδρομική
Δυνατότητα Αντικαταβολής
Πληρώστε τον υπάλληλο courier κατά την παράδοση του δέματος σας
Ασφαλής Πληρωμές
Με πιστωτική - χρεωστική κάρτα μέσω Τράπεζας Πειραιώς
Rapoo M500 dark red Multi-Mode Wireless Mouse
Με εντυπωσιακά χρώματα και μοτίβα, το M500 Silent προσφέρει ποικιλία που ταιριάζει σε κάθε γούστο και περιβάλλον. Το M500 Silent χρησιμοποιεί το πιο σύγχρονο και ισχυρό ασύρματο multi-mode της Rapoo μέσω της αξιόπιστης ασύρματης μετάδοσης 2,4 GHz.
| Χαρακτηριστικά | |
| Bluetooth Version | 4.0 |
| Trackball | Όχι |
| Αθόρυβο | Όχι |
| Αισθητήρας | Optical |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 1600 DPI |
| Βάρος | 59 gr |
| Επαναφορτιζόμενο | Ναι |
| Εργονομικό | Όχι |
| Μήκος | 98 mm |
| Πλάτος | 61 mm |
| Σύνδεση | USB, Bluetooth |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος | Standard |
| Ύψος | 38 mm |
| Χρώμα | Κόκκινο |