Rapoo M100 Silent Ασύρματο Bluetooth Ποντίκι Μαύρο
Rapoo M100 Silent Ασύρματο Bluetooth Ποντίκι Μαύρο
- Διαθεσιμότητα: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Κωδικός Προϊόντος: 459611
- SKU: 18199
13.08€
Χωρίς ΦΠΑ: 10.55€
Άμεση & Ασφαλής Διανομή
με ACS & Γενική Ταχυδρομική
Δυνατότητα Αντικαταβολής
Πληρώστε τον υπάλληλο courier κατά την παράδοση του δέματος σας
Ασφαλής Πληρωμές
Με πιστωτική - χρεωστική κάρτα μέσω Τράπεζας Πειραιώς
Εκλεπτυσμένο και μικρό, με φινίρισμα υψηλής ποιότητας και με βολικό αντιολισθητικό τροχό κύλισης, το M100 χρησιμοποιεί το πιο σύγχρονο και ισχυρό Bluetooth 3.0, 4.0 και 2.4 GHz της Rapoo. Ο εργονομικός σχεδιασμός είναι διαθέσιμος σε έντονα χρώματα και ενισχύεται από τη λειτουργία «silent click», η οποία σας δίνει ελευθερία και συγκέντρωση, καθώς η ενόχληση των γύρω σας δεν αποτελεί πλέον πρόβλημα. Όλα αυτά, σε συνδυασμό με τον αισθητήρα υψηλής ανάλυσης 1000 DPI, που κάνουν την χρήση πιο εύκολη και ευχάριστη από ποτέ. Ο συμπεριλαμβανόμενος δέκτης Nano USB μπορεί να αποθηκευτεί με ασφάλεια και άνεση στη βάση του ποντικιού. Επιπλέον, οι τεχνολογίες εξοικονόμησης ενέργειας της Rapoo προσφέρουν διάρκεια ζωής μπαταρίας έως και 12 μήνες.
- Ασύρματη σύνδεση μέσω Bluetooth 3.0, 4.0 και 2.4 GHz
- Εύρος έως 10 m & κάλυψη 360 °
- Εργονομικός σχεδιασμός
- Σιωπηλοί διακόπτες (silent click)
- Αισθητήρας υψηλής ανάλυσης 1000 DPI
| Χαρακτηριστικά | |
| Bluetooth Version | 3.0 |
| Trackball | Όχι |
| Αθόρυβο | Ναι |
| Αισθητήρας | Optical |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 1300 DPI |
| Βάρος | 55 gr |
| Επαναφορτιζόμενο | Όχι |
| Εργονομικό | Όχι |
| Κουμπιά | 3 Κουμπιά |
| Μήκος | 100 mm |
| Πλάτος | 65 mm |
| Σύνδεση | USB, Bluetooth |
| Σχεδιασμός | και για τα δύο χέρια |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος | Standard |
| Ύψος | 38 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |