Rapoo EV250 Schwarz Wireless Ergonomic Mouse
Rapoo EV250 Schwarz Wireless Ergonomic Mouse
- Διαθεσιμότητα: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Κωδικός Προϊόντος: 01163355
- SKU: R-13531
17.20€
Χωρίς ΦΠΑ: 13.87€
Άμεση & Ασφαλής Διανομή
με ACS & Γενική Ταχυδρομική
Δυνατότητα Αντικαταβολής
Πληρώστε τον υπάλληλο courier κατά την παράδοση του δέματος σας
Ασφαλής Πληρωμές
Με πιστωτική - χρεωστική κάρτα μέσω Τράπεζας Πειραιώς
Rapoo EV250 Schwarz Wireless Ergonomic Mouse
Μοντέλο: Rapoo EV250
Τύπος: Δεξιής
Τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης: Οπτική
Διεπαφή συσκευής: RF Wireless
Ανάλυση κίνησης: 1600 DPI
Τύπος κουμπιών: Πατημένα κουμπιά
Αριθμός κουμπιών: 3
Τύπος κύλισης: Τροχός
Πηγή τροφοδοσίας: Μπαταρίες
Χρώμα προϊόντος: Μαύρο, Ασημί
| Χαρακτηριστικά | |
| Bluetooth Version | 3.0 |
| Trackball | Όχι |
| Αθόρυβο | Όχι |
| Αισθητήρας | Optical |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 1600 DPI |
| Βάρος | 89 gr |
| Επαναφορτιζόμενο | Όχι |
| Εργονομικό | Ναι |
| Κουμπιά | 3 Κουμπιά |
| Μήκος | 150 mm |
| Πλάτος | 85 mm |
| Σύνδεση | USB |
| Σχεδιασμός | και για τα δύο χέρια |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος | Vertical |
| Ύψος | 80 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |