Rapoo EV200 Schwarz Wired Ergonomic Mouse
Rapoo EV200 Schwarz Wired Ergonomic Mouse
- Διαθεσιμότητα: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Κωδικός Προϊόντος: 01163354
- SKU: 13532
9.87€
Χωρίς ΦΠΑ: 7.96€
Άμεση & Ασφαλής Διανομή
με ACS & Γενική Ταχυδρομική
Δυνατότητα Αντικαταβολής
Πληρώστε τον υπάλληλο courier κατά την παράδοση του δέματος σας
Ασφαλής Πληρωμές
Με πιστωτική - χρεωστική κάρτα μέσω Τράπεζας Πειραιώς
Rapoo EV200 Schwarz Wired Ergonomic Mouse
Διάταξη: Δεξιά πλευρά
Τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης: Οπτική
Διασύνδεση συσκευής: USB Type-A
Ανάλυση κίνησης: 1600 DPI
Τύπος κουμπιού: κουμπιά
Αριθμός κουμπιών: 3
Τύπος κύλισης: Τροχός
Πηγή ρεύματος: Καλώδιο
Χρώμα προϊόντος: Μαύρο, Ασημί
- Προφίλ ποντικιού: για δεξιόχειρες
- Αισθητήρας ποντικιού: Οπτικός
- Τύπος ποντικιού: Ενσύρματο
- Βάρος: 100 g
- Μέγιστη ευαισθησία: 1600 DPI
- Σχέδιο ποντικιού: Κλασικό
| Χαρακτηριστικά | |
| Trackball | Όχι |
| Αθόρυβο | Όχι |
| Αισθητήρας | Optical |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 1600 DPI |
| Βάρος | 140 gr |
| Επαναφορτιζόμενο | Όχι |
| Εργονομικό | Ναι |
| Κουμπιά | 6 Κουμπιά |
| Μήκος | 117 mm |
| Πλάτος | 76 mm |
| Σύνδεση | USB |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ενσύρματο |
| Τύπος | Vertical |
| Ύψος | 69 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |