Logitech Pro X Superlight Ασύρματο Gaming Ποντίκι 25400 DPI Μαύρο
Logitech Pro X Superlight Ασύρματο Gaming Ποντίκι 25400 DPI Μαύρο
- Διαθεσιμότητα: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Κωδικός Προϊόντος: 01134447
- SKU: 910-005881
99.35€
Χωρίς ΦΠΑ: 80.12€
Άμεση & Ασφαλής Διανομή
με ACS & Γενική Ταχυδρομική
Δυνατότητα Αντικαταβολής
Πληρώστε τον υπάλληλο courier κατά την παράδοση του δέματος σας
Ασφαλής Πληρωμές
Με πιστωτική - χρεωστική κάρτα μέσω Τράπεζας Πειραιώς
Logitech Pro X Superlight Ασύρματο Gaming Ποντίκι 25400 DPI Μαύρο
Το νέο όπλο επιλογής για τους κορυφαίους επαγγελματίες αθλητές, ζυγίζει λιγότερο από 63 γραμμάρια και προσφέρει ολίσθηση σχεδόν χωρίς τριβή
| Χαρακτηριστικά | |
| Bundle | Όχι |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| RGB Lighting | Όχι |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 25400 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 5 |
| Βάρος | 63 gr |
| Κουμπί Sniper | Όχι |
| Μήκος | 125 mm |
| Πλάτος | 63,5 mm |
| Προγραμματιζόμενα Κουμπιά | 5 |
| Ρύθμιση Βάρους | Όχι |
| Σύνδεση | RF 2.4GHz |
| Σχεδιασμός | και για τα δύο χέρια |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Ύψος | 40 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |