Logitech Pro X Superlight 2 SE Ασύρματο Gaming Ποντίκι 32000 DPI Κόκκινο
Logitech Pro X Superlight 2 SE Ασύρματο Gaming Ποντίκι 32000 DPI Κόκκινο
- Διαθεσιμότητα: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Κωδικός Προϊόντος: 01165212
- SKU: 910-007552
106.42€
Χωρίς ΦΠΑ: 85.82€
Άμεση & Ασφαλής Διανομή
με ACS & Γενική Ταχυδρομική
Δυνατότητα Αντικαταβολής
Πληρώστε τον υπάλληλο courier κατά την παράδοση του δέματος σας
Ασφαλής Πληρωμές
Με πιστωτική - χρεωστική κάρτα μέσω Τράπεζας Πειραιώς
Ασύρματο ποντίκι για παιχνίδια με τεχνολογία Lightspeed. Το 60g ποντίκι για gaming που κερδίζει σε πρωταθλήματα, έχει σχεδιαστεί σε συνεργασία με τους κορυφαίους επαγγελματίες παίκτες του κόσμου, με σκοπό να καταρρίψει κάθε εμπόδιο ανάμεσα σε εσάς και τη νίκη.
| Χαρακτηριστικά | |
| Bundle | Όχι |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| RGB Lighting | Όχι |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 32000 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 5 |
| Βάρος | 63 gr |
| Κουμπί Sniper | Όχι |
| Μέγιστη διάρκεια ζωής μπαταρίας | 95 hrs |
| Μήκος | 125 mm |
| Πλάτος | 63,5 mm |
| Προγραμματιζόμενα Κουμπιά | 5 |
| Ρύθμιση Βάρους | Όχι |
| Σύνδεση | RF 2.4GHz |
| Σχεδιασμός | και για τα δύο χέρια |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Ύψος | 40 mm |
| Χρώμα | Κόκκινο |