Logitech G 910-006638 mouse Gaming Right-hand RF Wireless Optical 32000 DPI
Logitech G 910-006638 mouse Gaming Right-hand RF Wireless Optical 32000 DPI
- Διαθεσιμότητα: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Κωδικός Προϊόντος: 01136278
- SKU: 910-006638
126.31€
Χωρίς ΦΠΑ: 101.86€
Άμεση & Ασφαλής Διανομή
με ACS & Γενική Ταχυδρομική
Δυνατότητα Αντικαταβολής
Πληρώστε τον υπάλληλο courier κατά την παράδοση του δέματος σας
Ασφαλής Πληρωμές
Με πιστωτική - χρεωστική κάρτα μέσω Τράπεζας Πειραιώς
Logitech G 910-006638 mouse Gaming Right-hand RF Wireless Optical 32000 DPI
Ασύρματο ποντίκι για παιχνίδια με τεχνολογία Lightspeed. Το 60g ποντίκι για gaming που κερδίζει σε πρωταθλήματα, έχει σχεδιαστεί σε συνεργασία με τους κορυφαίους επαγγελματίες παίκτες του κόσμου, με σκοπό να καταρρίψει κάθε εμπόδιο ανάμεσα σε εσάς και τη νίκη.
| Χαρακτηριστικά | |
| Bundle | Όχι |
| RGB Lighting | Όχι |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 32000 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 5 |
| Βάρος | 60 gr |
| Κουμπί Sniper | Όχι |
| Μήκος | 125 mm |
| Πλάτος | 63,5 mm |
| Προγραμματιζόμενα Κουμπιά | 5 |
| Ρύθμιση Βάρους | Όχι |
| Σύνδεση | USB |
| Σχεδιασμός | και για τα δύο χέρια |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Ύψος | 40 mm |
| Χρώμα | Λευκό |