Lenovo Legion M600 black
Lenovo Legion M600 black
- Διαθεσιμότητα: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Κωδικός Προϊόντος: 446628
- SKU: GY50X79385
41.89€
Χωρίς ΦΠΑ: 33.78€
Άμεση & Ασφαλής Διανομή
με ACS & Γενική Ταχυδρομική
Δυνατότητα Αντικαταβολής
Πληρώστε τον υπάλληλο courier κατά την παράδοση του δέματος σας
Ασφαλής Πληρωμές
Με πιστωτική - χρεωστική κάρτα μέσω Τράπεζας Πειραιώς
Lenovo Legion M600 black
Το ασύρματο ποντίκι gaming Lenovo™ Legion M600 διαθέτει εξαιρετικά μεγάλη διάρκεια ζωής μπαταρίας και γρήγορη φόρτιση, ιδανικό για απαιτητικές συνεδρίες παιχνιδιού.
Ο εργονομικός σχεδιασμός του το καθιστά άνετο τόσο για τους αριστερόχειρες όσο και τους δεξιόχειρες.
- Αισθητήρας έως και 16.000 DPI, ρυθμιζόμενο μέσω διακόπτη DPI εν κινήσει.
- Εντυπωσιακά εφέ φωτισμού με 16,8 εκατομμύρια χρώματα σε δύο ρυθμιζόμενες ζώνες LED.
| Χαρακτηριστικά | |
| Bundle | Όχι |
| Polling Rate | - |
| RGB Lighting | Ναι |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 16000 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 9 |
| Βάρος | 107 gr |
| Κουμπί Sniper | Όχι |
| Μήκος | 127,6 mm |
| Πλάτος | 68,2 mm |
| Προγραμματιζόμενα Κουμπιά | 9 |
| Ρύθμιση Βάρους | Όχι |
| Σύνδεση | RF 2.4GHz |
| Σχεδιασμός | και για τα δύο χέρια |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Ύψος | 42,1 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |