HP 245 Ασύρματο Bluetooth Ποντίκι Μαύρο
HP 245 Ασύρματο Bluetooth Ποντίκι Μαύρο
- Διαθεσιμότητα: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Κωδικός Προϊόντος: 81S67AA#ABB
- SKU: 81S67AA#ABB
13.04€
Χωρίς ΦΠΑ: 10.52€
Άμεση & Ασφαλής Διανομή
με ACS & Γενική Ταχυδρομική
Δυνατότητα Αντικαταβολής
Πληρώστε τον υπάλληλο courier κατά την παράδοση του δέματος σας
Ασφαλής Πληρωμές
Με πιστωτική - χρεωστική κάρτα μέσω Τράπεζας Πειραιώς
HP 245 Ασύρματο Bluetooth Ποντίκι Μαύρο
Λειτουργία με Bluetooth 5.1. Εύκολα, γρήγορα, με ακρίβεια. Έξυπνη σχεδίαση.
Αυτό το κομψό ασύρματο ποντίκι παρέχει απαραίτητες λειτουργίες:
- Σύνδεση: Bluetooth 5.1 για γρήγορη και αξιόπιστη συνδεσιμότητα χωρίς δέκτη USB.
- Αισθητήρας: Οπτικός.
- Αριθμός κουμπιών: 3.
- Χρώμα: Μαύρο.
- Τύπος ποντικιού: Ασύρματο.
| Χαρακτηριστικά | |
| Bluetooth Version | 5.1 |
| Trackball | Όχι |
| Αθόρυβο | Όχι |
| Αισθητήρας | Optical |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 1600 DPI |
| Βάρος | 100 gr |
| Επαναφορτιζόμενο | Όχι |
| Εργονομικό | Όχι |
| Κουμπιά | 3 Κουμπιά |
| Μήκος | 107 mm |
| Πλάτος | 60,5 mm |
| Σύνδεση | USB, Bluetooth |
| Σχεδιασμός | και για τα δύο χέρια |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος | Standard |
| Ύψος | 29,3 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |