Fellowes Penguin RF Medium Ασύρματο Εργονομικό Vertical Ποντίκι Γκρι
Fellowes Penguin RF Medium Ασύρματο Εργονομικό Vertical Ποντίκι Γκρι
- Διαθεσιμότητα: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Κωδικός Προϊόντος: 397831
- SKU: 9894701
97.07€
Χωρίς ΦΠΑ: 78.28€
Άμεση & Ασφαλής Διανομή
με ACS & Γενική Ταχυδρομική
Δυνατότητα Αντικαταβολής
Πληρώστε τον υπάλληλο courier κατά την παράδοση του δέματος σας
Ασφαλής Πληρωμές
Με πιστωτική - χρεωστική κάρτα μέσω Τράπεζας Πειραιώς
Fellowes Penguin RF Medium Ασύρματο Εργονομικό Vertical Ποντίκι Γκρι
Μοντέλο: Fellowes 9894701
Χαρακτηριστικά:
- Σχήμα: Αμφίχειρo
- Σχεδίαση: Κάθετη
- Διασύνδεση: RF Ασύρματη
- Ανάλυση Κίνησης: 1200 DPI
- Τύπος Κουμπιών: Πατημένα κουμπιά
- Πλήθος Κουμπιών: 2
- Τύπος Σκρολαρίσματος: Κουμπιά
- Λειτουργεί σε οποιαδήποτε επιφάνεια
- Χρώμα προϊόντος: Μαύρο, Γκρι
| Χαρακτηριστικά | |
| Trackball | Όχι |
| Αθόρυβο | Όχι |
| Αισθητήρας | Optical |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 1200 DPI |
| Βάρος | 230 gr |
| Επαναφορτιζόμενο | Όχι |
| Εργονομικό | Ναι |
| Κουμπιά | 2 Κουμπιά |
| Μήκος | 120 mm |
| Πλάτος | 80 mm |
| Σύνδεση | USB |
| Σχεδιασμός | και για τα δύο χέρια |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος | Vertical |
| Ύψος | 70 mm |
| Χρώμα | Γκρι |