Conceptronic DJEBBEL05B 6D Gaming-Mouse, 7200 DPI
Conceptronic DJEBBEL05B 6D Gaming-Mouse, 7200 DPI
- Διαθεσιμότητα: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Κωδικός Προϊόντος: 01098739
- SKU: DJEBBEL05B
12.41€
Χωρίς ΦΠΑ: 10.01€
Άμεση & Ασφαλής Διανομή
με ACS & Γενική Ταχυδρομική
Δυνατότητα Αντικαταβολής
Πληρώστε τον υπάλληλο courier κατά την παράδοση του δέματος σας
Ασφαλής Πληρωμές
Με πιστωτική - χρεωστική κάρτα μέσω Τράπεζας Πειραιώς
Conceptronic DJEBBEL05B 6D Gaming-Mouse, 7200 DPI
Τύπος αισθητήρα: Οπτικός
Προφίλ ποντικιού: Δεξιόχειρας
Αριθμός κουμπιών: 6
Τύπος ποντικιού: Ενσύρματο
Χρώμα: Μαύρο
Ρύθμιση ευαισθησίας: Ομαλή
Ειδικά χαρακτηριστικά: Πολύχρωμα
Μήκος καλωδίου: 1,5 m
Ευαισθησία: 7200 DPI
| Χαρακτηριστικά | |
| Bundle | Όχι |
| Polling Rate | - |
| RGB Lighting | Ναι |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 7200 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 6 |
| Βάρος | 150 gr |
| Κουμπί Sniper | Όχι |
| Μήκος | 127 mm |
| Πλάτος | 66 mm |
| Προγραμματιζόμενα Κουμπιά | 6 |
| Ρύθμιση Βάρους | Όχι |
| Σύνδεση | Καλώδιο USB |
| Σχεδιασμός | και για τα δύο χέρια |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ενσύρματο |
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Ύψος | 38 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |