Lenovo B210 Αδιάβροχη Τσάντα Πλάτης για Laptop 15.6" σε Μαύρο χρώμα
Lenovo B210 Αδιάβροχη Τσάντα Πλάτης για Laptop 15.6" σε Μαύρο χρώμα
- Διαθεσιμότητα: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Κωδικός Προϊόντος: 4X40T84059
- SKU: 4X40T84059
25.43€
Χωρίς ΦΠΑ: 20.51€
Άμεση & Ασφαλής Διανομή
με ACS & Γενική Ταχυδρομική
Δυνατότητα Αντικαταβολής
Πληρώστε τον υπάλληλο courier κατά την παράδοση του δέματος σας
Ασφαλής Πληρωμές
Με πιστωτική - χρεωστική κάρτα μέσω Τράπεζας Πειραιώς
Η Lenovo 15.6" Laptop Casual Backpack B210 συνδυάζει αδιάβροχο ύφασμα με εξαιρετικό σχεδιασμό. Είναι μια θήκη για φορητούς υπολογιστές που ταιριάζει απόλυτα με τη σύγχρονη ζωή. Διαθέτει ενσωματωμένη θήκη που ταιριάζει άνετα στους φορητούς υπολογιστές μέχρι 15,6 ίντσες, εσωτερικές τσέπες για τα απαραίτητα αξεσουάρ, τα βιβλία ή άλλα αντικείμενα.
| Χαρακτηριστικά | |
| Anti-theft | Όχι |
| Αδιάβροχη | Ναι |
| Βάθος | 15 cm |
| με Θύρα USB | Όχι |
| Μέγιστη Διάσταση | 15,6 " |
| Μήκος | 34 cm |
| Τύπος | Πλάτης |
| Υλικό | Ύφασμα |
| Ύψος | 45,5 cm |
| Χρώμα | Μαύρο |